Malá Skála

Malá Skála je naše hlavní základna. Stanoviště se nachází na Boučkově statku na Malé Skále v Infoshop Vejměnek, který je zároveň maloskalským infocentrem.

Jezdí cyklobus, který Vás vyveze na Kozákov, kde začíná výlet Sjezdy Kozákov. Dále si zde můžete půjčit koloběžku na jeden i více dní nejen  na výlety po okolí, ale můžete si zajet do Jizerských hor, nebo Krkonoš.

Na tomto stanovišti je i Showroom Stodola, kde Vám rádi předvedeme modely, kterými je naše půjčovna vybavena. Ukážeme Vám, čím je koloběžka osazena a rádi Vám vysvětlíme jízdní vlastnosti všech typů koloběžek. Ano, koloběžky také prodáváme. Většinu typů máme skladem, takže si ji od nás můžete odvézt ten samý den. Pokud takovou nemáme, objednáme ji a do pár dnů si ji můžete u nás vyzvednout nebo Vám ji rádi pošleme.

Bonusy. Pět důvodů, proč koloběžku pořídit u nás:

  1. Pokud si u nás půjčíte koloběžku a jízda na ni se Vám natolik zalíbí, že si ji budete chtít koupit, máme pro Vás speciální nabídku. Když si ji u nás do týdne od půjčení koupíte nebo objednáte, vrátíme Vám Vámi zaplacené půjčovné zpět. (Na jednu koloběžku max. 290 Kč)
  2. Poskytujeme profesionální instruktáž.
  3. Montáž zdarma. Koloběžky Vám smontujeme a seřídíme, abyste na nich mohli rovnou odjet.
  4. Při koupi koloběžky od nás dostanete jako dárek výbornou italskou kávu.
  5. Staňte se našimi fanoušky a budeme Vás informovat o každé koloběžkové akci v okolí, kterou buď pořádáme, anebo o ni víme. A že se jich koná požehnaně.