O nás

Vítejte na stránkách Koloběžky Český ráj – jediné půjčovny koloběžek v Českém ráji, která má základnu v Boučkově statku na Malé Skále.

Půjčovna je jeden z produktů soukromého informačního centra Infoshop Vejměnek, které bylo založeno na jaře roku 2011. Vzniklo na základě našich cestovatelských zkušeností s fungováním informačních center nejen v Česku a Evropě, ale především v Asijských zemích a v Oceánii, kde infocentra fungují na poněkud jiné bázi, než u nás.

Nejsme sponzorováni z žádných dotací ani fondů Evropské unie. Razíme názor, že služba si na sebe musí umět vydělat sama, aby dobře fungovala. Tato vize se nám potvrdila hned první sezonu, kdy jsme díky Vám, našim spokojeným zákazníkům, vyhráli v soutěži o nejlepší informační centrum Libereckého kraje pořádanou Asociací turistických informačních center a Deníkem.cz.

Naše infocentrum Vejměnek je spojeno s kavárnou, vinárnou, prodejnou regionálních výrobků Českého ráje a nyní nově s půjčovnou českých koloběžek. Můžete si půjčit a vyzkoušet koloběžky Kostka, Mibo a Yedoo. Koloběžky také prodáváme.

Najdete nás v bývalém vejměnku Boučkova statku na Malé Skále.

    

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Lenka a Jirka.