Modely

Kid Maxi

Koloběžka určená nejmenším dětem. S nastavitelnými řidítky. Je vhodná pro děti zhruba od pěti let. V naší nabídce máme dva kusy. Modrou i červenou pro kluky i pro holky.

 

Uni Cross

Kolobežka je vhodná pro celou rodinu. Od větších dětí až pro dospěláky. Prodloužená zadní plocha plní funkci blatníku ve kterém je integrováno světlo. A také může sloužit jako pohodlné místo na odložení nohy při sjezdech.

 

Hill Cross

Upravená geometrie, nejširší a nejdelší nášlapná plocha a dobré vedení stopy předurčuje koloběžku k nejširšímu využití. Na modelu bylo použito pneumatik Schwalbe Big Apple a tím bylo zaručeno pohodlí na dlouhé turistické jízdy ve všech terénech. Doporučujeme pro větší děti a pro dospěláky. Na této koloběžce mohou jet i rodiče s malými dětmi najednou. Díky nosnosti 150 kilogramů a hrázdičce na řidítkach,která poskytuje oporu rukám i těm menším.

 

 Tour Cross

Kombinace předního 26″ a zadního 20″ kola zaručuje skvělé vedení stopy. Velmi dobrou ovladatelnost a výdž zaručují komponenty Shimano řady Alivio v kombinaci s obutím SCHWALBE Big Apple. Dlouhé vzdálenosti již pro Vás nebudou problém. Společně s modelem Hill nejpopulárnější modely naší půjčovny. Doporučujeme pro sportovněji založené dospěláky a pro větší děti. Podle názoru mnoha našich spokojených zákazníků jede tato koloběžka i do kopce téměř sama.

 

Tour Dog a Hill Dog

Koloběžka speciálně určená pro venčení Vašeho psa,nebo pro rychlé a náročné sjezdy.

Koloběžka a pes je ideální spojení, protože rychlost jízdy na koloběžce se velmi blíží rychlosti běžícího psa, kterého při venčení neuženete tolik, jako kdybyste jeli na kole. Některým plemenům, zvláště těm severským, dokonce udělá velkou radost, když Vás budou moct alespoň kus cesty táhnout

Koloběžka je proto vybavena speciálním adaptérem pro uchycení vodítka, dvouplášťovými ráfky a hrubším vzokem pneumatik, abyste měli možnost i temperamentního psa lépe a bezpečněji ubrzdit. Součástí výbavy této koloběžky je i pružné vodítko, které zmírní škubnutí, např. v případě, kdy se pes prudce rozběhne.

 

Proč venčit psa na koloběžce?

  • ruku na srdce, Vás to nekonečné postávání ještě baví?
  • běžná rychlost jízdy na koloběžce se velmi blíží rychlosti běžícího psa
  • Vašeho pejska neuženete tolik, jako kdybyste jel(a) na kole
  • některým plemenům uděláte radost tím, že se od nich necháte táhnout
  • riziko pádu je mnohem menší, protože máte v podstatě neustále kontakt s vozovkou/cestou
  • nový zážitek pro Vás i pro Vašeho psa
  • protáhnete se společně s Vaším chlupatým miláčkem
  • společně strávené chvíle posílí vztah mezi Vámi a Vaším psem
  • je to velmi zábavné

Adaptér lze velmi snadno odmontovat a pak můžete koloběžku použít jako sjezdovou i těch nejtěžších terénech.