Zajímavosti

5 důvodů proč jezdit na koloběžce

1. Jízda na koloběžce je nový zážitek

S jízdou na koloběžce lze začít v každém věku a užijí si jí opravdu všichni. Koloběžka je vhodná jak pro místní tak dálkovou turistiku a je to také efektivní dopravní prostředek v rozsáhlých firemních areálech. Nastupování a vystupování je velmi snadné a díky nízkému těžišti jsou nároky na rovnováhu velmi malé.

2. Pro váš pestřejší a zdravější život

Koloběh je svým charakterem velmi blízký běhu či rychlé chůzi, ale klouby nejsou tak zatěžovány jako při běhu. Jízda na koloběžce je vhodná pro osoby s nadváhou, neboť pohyb je všestranný ale šetrný. Pro zádové svalstvo je jizda na koloběžce malým terapeutickým zázrakem.

3. Lehký a téměř bezúdržbový dopravní prostředek

Oproti jízdnímu kolu vyžaduje koloběžka jen minimální údržbu. Je lehká a snadno přepravitelná v kufru osobního auta či v městské hromadné dopravě. Výhodou je také nízká pořizovací cena.

4. Váš pes si koloběžku také zamiluje

Rychlost jízdy na koloběžce vyhovuje čtyřnohým mazlíčkům více než rychlost jízdního kola. Díky velmi snadné ovladatelnosti koloběžky se minimalizuje nebezpečí pádu či kolize. S úchytem vodítka se můžete nechat i táhnout a aktivní pohyb se bude líbit nejen vám, ale i vašemu pejskovi.

5. Made in EU, Czech republic

Koloběžky Kostka jsou vyrobeny v Hanušovicích na Moravě za pomoci nejmodernějších technologií z kvalitních a odolných materiálů. Při výrobě se důsledně sleduje kvalita výroby a testují se nové inovace.