Výlety na Kozákov

1-Po Hamstejnskem hrebeni 2-Rozhledna Kozakov 4-Pres Hamstejnsky hreben 5-V sedle Vzdychanek 6-Romanticky podvecer Jested

Vyjeďte na Kozákov turistickými cyklobusy, které jezdí na Kozákov v červenci a srpnu každé úterý, čtvrtek a sobotu.

Máte-li zájem absolvovat tento výlet i v jiný termín, rádi Vám po předchozí domluvě zajistíme dopravu.

Kozákov je nejvyšší hora Českého ráje. Klub Českých turistů tu postavil rozhlednu a turistickou chatu, ve které se můžete perfektně občerstvit před zahájením vašeho výletu.

První výlet vede přes Hamštejnský hřeben, který je místními nazýván nejkrásnější hřebenovkou ve střední Evropě. Na jedné straně úchvatné výhledy na Krkonoše, na druhé na Český ráj a České středohoří.

V Besedicích si odložte koloběžky a jděte se podívat do skal.

Na našem stanovišti Koloběžek Český ráj u občerstvení v Besedicích si můžete odložit své koloběžky a jít si prohlédnout líbezné a romantické skalní město. Jeskyně, mechy a kapradí, Vás v letních dnech naladí.

Pak máte dvě možnosti – buď rychlým sjezdem kolem Suchých skal, anebo, což  rozhodně doporučujeme, delší malebnou cestou přes obec Zbirohy, kde si nemůžete nechat ujít prohlídku tajuplné zříceniny hradu Zbirohy.

Trasa  druhého výletu Vás z Kozákova povede přes zajímavé místo zvané „samotoč“, kde si sami natočíte pivo, v udírně si vezmete klobásku a nakonec zaplatíte do připravené kasičky. Nedaleko trasy sjezdu se nachází báječná cukrárna s vlastní výrobnou zákusků! Vyhlášená.

Pro milovníky rozhleden – na trase je další rozhledna, která se nazývá Dubecko. A taky zřícenina hradu Rotštejn, která jistě stojí za návštěvu.

Na trase výletu strávíte celý, krásný, boží den.

Rezervujte si svůj výlet ještě dnes!

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Telefonní číslo (vyžadováno)

Datum rezervace

Detail rezervace (požadovaný čas, délka zápůjčky, počet koloběžek (z toho dětských nebo s adaptertérem na pejska) či kanoí nebo raftů


Pro zákazníky půjčovny Koloběžky Český ráj jsme připravili příjemný bonus. Po předložení kupónku, který od nás získáte spolu s koloběžkou, máte nárok na zvýhodněné vstupné do úžasného muzea v Dlaskově statku i do skvostné Galerie Josefa Jíry v Boučkově statku! Takže huráá za kulturou na koloběžce.

První výlet:

Screen shot 2012-08-03 at 15.40.45

Druhý výlet:

Screen shot 2012-08-05 at 15.11.50