Přes hrady Vranov-Pantheon a Frýdštejn

Přes Pantheon, Frýdštejn a Kopaninu pěšky, zpět na Malou Skálu na koloběžce.

1.kolobezka_Vranov Pantheon_Mala skala 2.Kolobka Frydstejn mala skala 3.Sjezd kopanina mala skala 4. Dlaskuv statek na kolobezce Mala Skala Greenway Jizera kolobezka

Skvělá kombinace pěšího výletu a sjezdu na koloběžce!

Jeden z nejkrásnějších výletů, které můžete na Malé Skále absolvovat, je návštěva největšího skalního hradu v Čechách, který se nazývá Vranov a na jehož ruinách se pne romantický letohrádek Panteon. Krátkou procházkou po hřebeni dojdete až k hradu Frýdštejn, kde se natáčela všem známá pohádka „O princezně Jasněnce a létajícím ševci“.

Zpět na Malou Skálu sjezdem na koloběžce!

Tento krásný výlet můžete zkombinovat s koloběžkou dvěma způsoby.

Přímo pod hradem Frýdštejnem v zahradě penzionu Villa Frýdštejn, se nachází stanoviště našich koloběžek.

První trasa Vás  povede parádním sedmi kilometrovým sjezdem přes Bartošovu pec a milé vesnické koupaliště ve Voděradech do Dolánek u Turnova. Zde můžete navštívit Dlaskův statek a odtud se po Greenway Jizera dostanete zpět na Malou Skálu. Zažijete nezapomenutelný den plný pestrobarevných zážitků!

Druhá trasa: Pro milovníky adrenalinových sjezdů, nebo pro příliš unavené nožičky Vašich dětí máme připravenou variantu rychlého sjezdu z Frýdštejna po zbrusu novém asfaltovém povrchu přímo na Malou Skálu. Během jízdy se nebudete muset ani odrazit a budete mít panoráma maloskalského údolí jako na dlani.

Screen shot 2012-08-06 at 17.51.50