Top výlet Malá Skála Dolánky po Greenway Jizera

5.Mala Skála půjčovna koloběžek 1.Výlet Greenway Jizera 2.-Na-kanoi-do-Dolanek-zpet-na-kolobezce-150x150 3.Dlaskův statek  Dolánky u Turnova koloběžky 4.Za kulturou na koloběžce

Výlet po Greenway Jizera, za kulturou na koloběžce z Malé Skály do Dolánek – pohodový okruh Maloskalskem pro celou rodinu.

Výlet začíná v Infoshopu Vejměnku na Boučkově statku na Malé Skále. Zde si vypůjčíte koloběžku a vydáte se přes obec Rakousy a restauraci Zrcadlová Koza do Dolánek. Dojedete přímo k Dlaskově statku, kde na Vás čeká příjemný bonus v podobě zvýhodněného vstupného do muzea v Dlaskově statku, kde je překrásná národopisná expozice. Z Dolánek se vydáte na Malou Skálu po úplně nové cyklostezce Greenway Jizera, která kopíruje meandrující řeku. Dojedete přímo k Infoshopu Vejměnku v Boučkově statku, kde můžete jako zákazníci Koloběžek Český ráj též využít možnosti zvýhodněného vstupného do Galerie Josefa Jíry, která se nachází 1.patře Boučkova statku. O expozici málokdo ví, ale návštěva stojí rozhodně za to!

Čeká na Vás nezapomenutelný zážitek za kulturou na koloběžce – ze statku do statku podél řeky Jizery.

Tento výlet můžete též absolvovat i tak, že si vypůjčíte koloběžku na našem stanovišti v Dolánkách u Dlaskova statku a výlet absolvujete v opačném pořadí. Toto stanoviště je v provozu za příznivého počasí o víkendech, v červenci a srpnu každý den.