Skip to main content

Tam na lodi, zpět na koloběžce

 • Cena za půjčení koloběžky

  199 Kč

 • Cena za půjčení lodě

  490 Kč - kánoe
  1.200 Kč - raft

 • Délka

  9 km na vodě
  7 km na koloběžce
 • Startovací místo

  Infoshop Vejměnek Malá Skála / Dolánky
 • Cílové místo

  Infoshop Vejměnek Malá Skála / Dolánky
Úsek řeky z Malé Skály do Dolánek a souběžné cyklostezky Greenway Jizera nabízí ideální spojení plavby na kanoi či raftu a výletu na koloběžce!
Splujte na lodi z Malé Skály do Dolánek, kde už pro Vás budou připraveny koloběžky, na kterých se vrátíte zpět k Infoshopu Vejměnek u Boučkova statku.

V naší půjčovně nepůjčujeme pouze koloběžky. V nabídce jsou také kanoe a rafty, na kterých si můžete splout jeden z nejkrásnějších úseků Jizery, který je vhodný pro každého. Začátek plavby může být přímo ode dveří našeho infocentra nebo Vám v případě Vašeho zájmu můžeme lodě připravit nad jez, kde si můžete vybavení v klidu vyzkoušet na klidné vodě a plavbu zahájit splutím šlajsny maloskalského jezu. Zhruba po osmi kilometech plavby krásným údolím a dvěma největšími meandry Jizery minete výletní restauraci Zrcadlová Koza a o půl kilometru dál v Dolánkách u Turnova plavba končí. Zde již pro Vás budou připraveny koloběžky, na kterých se proti proudu Jizery vrátíte zpět na Malou Skálu. Cesta vede přírodní rezervací Bučiny u Rakous, mezi loukami u Jizery,kde se popásají stáda ovcí a najdete i klidná zákoutí vhodná ke slunění a relaxu u řeky.
Pro školní výlety nabízíme výrazné slevy. Kontaktujte nás pro nabídku!

Mapa

Veškeré dotazy ohledně vybavení a cen Vám rádi sdělíme na telefonu +420 773 233 550, e-mailem nebo přímo v našem infocentru v Boučkově statku na Malé Skále.